Ambarlar Yolu Cad.12/D Sıhhıye 06430 Ankara / Türkiye
Tel: +90 (312) 231 33 13 -  (312) 231 30 33

1994 yılının aralık ayından itibaren siz değerli müşterilerine hizmet veren işletmememiz, Bu on yılı aşan zaman içinde müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vererek Ankara'da kendine özgü bir yer edinmiştir. Üç başarılı lokantacı kardeşin açtığı bu pastane kısa zamanda pastacılık sektöründe de başarılarını kanıtlamalarına sebep olmustur. Günün ilk işiklariyla beraber müşterilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşmakta ve bu talebi günün sonuna kadar en taze ve günlük ürünlerle müşterilerine sunmaktadir. Özellikle sabahtan öglen saatlerine kadar müşterilerinin gösterdiği yoğun ilgi bizlere Ankara'da ayri bir yer edindirmiştir.
Poğaça,börek yaş pasta,kuru pasta ve kurabiye çeşitleri her gün günlük olarak üretilmektedir.Ayrıca özel günler için düğün ve nişan pastaları ve doğum günleir için birçok bir çok şekilli ve resimli pastalar sipariş üzerine hazırlanmakta ,ev veya iş yerlerine ücretsiz teslim edilmektedir.
Müşterilerimize sağladığı güler yüzlü ve kaliteli hizmetin yaninda üretim aşamamızdaki temiz ve hijyenik ortam tarim il müdürlügü tarafindan verilen Gida üretim izinleri ile de belgelenmiştir.
üretimde kullanilan kaliteli malzeme ve üretilen mamüller sürekli olarak denetim ve kontrol altinda tutulmaktadir. Telefon ile siparişlere ek olarak açilan internet sitemizden verilen siparişler sizlere en kisa sürede ulaşacaktir.

SAYGILARIMIZLA
HİCAZ PASTANESİ